• image
  6,000,000 € For Sale
 • image
  6,000,000 € For Sale
  Favorites
 • #ID : PROMEGA4
 • Type: Hotel
 • Price: 6,000,000 €
 • Sarandë-Sarande

HOTEL FOR SALE IN SARANDA AT THE SEA SIDE

Shitet Hoteli me 50 dhoma me pishine i kompletuar buze detit me nje siperfaqje toke totale 5000 m2.
Hoteli eshte ndertuar qe prej vitit 2002 dhe restauruar nder vite sipas avancimit te kohes ku eshte bere edhe restaurimi i fundit ne vitin 2016. Objekti i hotelit eshte i perber prej 6 katesh 500 metra katrore secili duke perfshire bar restorant dhe hollin e hotelit. Pishina ndodhet krahas hotelit ndersa pjesa tjeter e truallit eshte e gjitha e aksesueshme per parkim. Hoteli ka direkt akses ne plazhe pasi ndodhet direkt mbi bregun e detit. Ka operuar qe ne vitin 2002 ne fushen e turizmit si nje na hotelet e para funksionale ne qytetin e Sarandes duke ber te mundur krijimin e tregut te vet dominues turistik deri ne ditet e sotme.
Hoteli se bashku me truallin jan te certifikuara me certifikat pronesia dhe te gjitha metrat e truallit jan te regjistruara ne zyren e regjistrimit te pasurive te paluejtshme.

 • Bathroom : 0
 • Living room : 0
 • Area : 5000 m2

Similar Properties